Microblading Plasma fibroblast Líčenie Kozmetika GUINOT Pery Očná linka Nechty il Viso Academy Galéria O nás il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

il Viso PLUS

 

Čo je il Viso PLUS


Prečo spolupracovať s nami


Ako funguje il Viso PLUS?


Unikátny kód


Čo získava zákazník


Čo získam ja


Dlhodobá spolupráca

 

Čo je il Viso PLUS

 

il Viso PLUS je príležitosť pre Vás!

il Viso PLUS je jedinečný projekt, ktorého cieľom je Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného príbehu s názvom il Viso. S il Viso PLUS máte možnosť využiť našu filozofiu dlhodobej spolupráce vo svoj prospech.

 

 
Staň sa aj Ty súčasťou il Viso a získaj podiel z nášho obratu. 
 

 

Prečo spolupracovať s nami

Sme stabilnou firmou, na trhu sme už od roku 2017.

Zakladáme si na kvalite a za necelé tri roky máme viac ako 900 spokojných klientov a viac ako 200 päťhviezdičkových recenzií.

Pravidelne inovujeme a rozširujeme naše služby.

Nie sme len poskytovateľ služieb ale aj akadémia. Naše vedomosti a skúsenosti posúvame ďalej a dávame možnosť aj Vám stať sa úspešnými v oblasti krásy. 

Sme prví na Slovensku, ktorí reálne odmeňujeme našich spolupracovníkov len za to, že nás odporúčia.

 
 

 

Ako funguje il Viso PLUS?

 

Pogram il Viso PLUS funguje úplne jednoducho! Stačí sa zaregistrovať na našej webovej stránke.

Po úspešnej registrácii a overení užívateľa, Vám bude pridelený unikátny kód, ktorý budete poznať len Vy. 

 

 

Unikátny kód (ID kód)

Váš ID kód je Vaša identifikácia v našom systéme a slúži na určenie od koho daný klient pochádza.

Ak si ktokoľvek objedná u nás službu a pri objednávke zadá tento Váš kód, stáva sa automaticky klientom na Vaše odporúčanie a pri zaplatení objednanej služby u nás v salóne získavate body. Počet bodov, ktoré získate, závisí od služby, ktorú si zákazník s Vašim odporúčacím kódom vyberie.  

 

 

Čo získa zákazník?

Každý zákazník, ktorý použije pri objednávke odporúčací ID kód pre seba automaticky získava zľavu 5%. 

 

 

Čo získavam ja?

Z každej platby zákazníka, ktorý si na našom webe objedná službu s Vaším ID kódom, získavate automaticky províziu vo forme bodov, ktoré môžete následne uplatniť ako zľavu na naše služby alebo Vám ju vyplatíme na konci mesiaca. Čím viac zákazníkov pre nás získate, tým väčsia je Vaša odmena (provízia). 

 

 

Čo získam pri dlhodobej spolupráci?

Projekt il Viso PLUS je unikátny práve v tom, že ponúka dlhodobý a stabilný príjem bez vstupných investícií. Naša filozofia v poskytovaní služieb je založená na dlhodobej spolupráci. Našim cieľom je, aby sa k nám pravidelne vracalo čo najviac ľudí.  Zákazník, ktorého nám odporúčite, zostáva "Vašim" aj pri opakovaných návštevách. To znamená, že za každú platbu, ktorú u nás urobí Váš zákazník aj v budúcnosti, Vy získavate body. Zašli sme dokonca ešte ďalej a nielenže Vám ponúkame odmenu za odporúčanie, ale s il Viso PLUS máte možnosť si vybudovať vlastné podnikanie a stať sa našími partnermi. Ako na to? Úplne jednoducho. Povedzte o il Viso PLUS aj Vašim známym, zaregistrujte ich do svojho tímu a získajte odmenu aj z ich klientov. 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.