Microblading Plasma fibroblast Riasy Líčenie Kozmetika Pery Očná linka Oxyterapia Nechty il Viso Academy Galéria O nás Masáž a Fyzioterapia il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

Ošetrenia

 

Značka GUINOT, s ktorou pracujeme, je dlhodobo celosvetovo uznávaným odborníkom v starostlivosti o pleť. Vďaka vlastným laboratóriám, patentovaným prístrojom, ošetreniam šitým na mieru klienta a hlavne vďaka odbornosti a osobnému prístupu kozmetičiek patrí medzi svetovú špičku.

 

PEELING NÔH

Absolútna novinka medzi GUINOT ošetreniami. Má zmäkčujúci a omladzujúci účinok na Vaše nohy.

Trvanie: 30 minút

Cena: 40€

Okamžitý výsledok: pokožka na nohách vyzerá ako nová, nohy sú príjemné na pocit, majú mladistvý vzhľad a pokožka je hladká a hebká.

Už po prvom ošetrení 100% žien pociťovalo efekt novej pokožky a zároveň to, že mozole na ich nohách sa výrazne zredukovali a 84.6% žien dokonca uviedlo, že mozole na ich nohách boli úplne eliminované.

 

 

LIFT SUMMUM

Manuálne spevňujúce ošetrenie, ktoré poskytne exkluzívnu starostlivosť o Vašu tvár, krk a dekolt. 

Trvanie: 50 minút

Cena: 60€

Okamžitý výsledok: remodeluje a komplexne spevní kontúry tváre, krku a dekoltu, pleť je viditeľne mladšia, pevnejšia, rozžiarená a jemné línie a vrásky sú vyhladené. 

Už po prvom ošetrení Vás uchváti očarujúci účinok tohto manuálneho ošetrenia. 

 

 

AGE SUMMUM

Manuálne ošetrenie, ktoré možno označiť dvoma slovami "ABSOLÚTNE OMLADENIE". 

Trvanie: 50 minút

Cena: 60€

Okamžitý výsledok: elimináciá jemných i hlbších vrások na čele, v okolí očí, úst, celkové spevnenie a rozjasnenie pleti. 

Manuálne ošetrenie AGE SUMMUM bolo vyvinuté ako alternatívna k plastickým zákrokom vedúcim k mladšiemu vzhľadu. Vedecké testy po 3  ošetreniach zaznamenali priemerné zníženie hĺbky vrások o 49.4%, priemerné zvýšenie spevnenia pleti o 42.6% a priemerné zvýšenie elasticity pleti až o neuveriteľných 87.7%!

 

 

HYDRA PEELING

Manuálne obnovujúce ošetrenie, ktoré je určené ako pre citlivú, tak aj pre všetky typy pleti. 

Trvanie: 45 minút

Cena: 55-60€

Okamžitý výsledok: obnova buniek, pozastavenie starnutia, mladistvé rozžiarenie pleti a viditeľné zosvetlenie pigmentových škvŕn. 

Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti. Tá potom pôsobí mladistvo a zdravo. Po troch ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. 

 

 

HYDRADERMIE YOUTH

Ošetrenie, ktoré možno definovať ako "hviezda medzi ošetreniami". Celosvetovo uznávané ako jedno z najúčinnejších neinvazívnych prístrojových kozmetických ošetrení pleti, ktoré kombinuje vlastný high-tech prístroj a účinné látky obsiahnuté vo vlastných kompaktných produktoch. 

Trvanie: 60 minút

Cena: 55-65€

Okamžitý výsledok: vyživená a menej podráždená pleť, ktorá viditeľne omladne 

Už po prvom ošetrení sa zvýší hydratácia o 50%, zníži mazotvorba o 90% a zníži hĺbka vrások o 50%. Navyše výsledkom pravidelných procedúr bude pleť čistá, zdravá a omladená.

 

 

HYDRADERMIE LIFT

Hydradermie Lift je jednoducho lifting bez skalpela. Ošetrenie stimuluje pomocou galvanického prúdu priamo svaly tváre a za pomoci vpravuje účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. 

Trvanie: 60 minút

Cena: 70€

Okamžitý výsledok: pleť sa vypína, zbavuje sa toxických látok, kontúry tváre sa spevňujú a vrásky redukujú.   

 

 

 

HYDRACLEAN

Revolúcia v čistení pleti. Nové patentové prístrojové ošetrenie z výskumného centra GUINOT Institute. Ošetrenie HYDRACLEAN je zamerané na toxíny v potných žľazách a reguláciu mazotvorby v mazových žľazách.  

Trvanie: 30 minút

Cena: 35€

Okamžitý výsledok: videteľné zníženie zamastenia a lesknutia pokožky

Pravidelné opakovanie prináša dlhodobú reguláciu a úpravu mazotvorby a výrazné zlepšenie aknóznych stavov pleti. Pokožka je nadýchaná a prijímanie aktívnych zložiek prípravkov na domáce ošetrenie je omnoho efektívnejšie.   

 

 

 

EYE LIFT

Liftingové ošetrenie očného okolia.  Ošetrenie bolo špeciálne vyvinuté na riešenie problémov veľmi citlivej oblasti okolo očí. 

Trvanie: 40 minút

Cena: 45€

Okamžitý výsledok: „liftingový“ účinok v očnom okolí, zníženie opuchov a viditeľná redukcia tmavých kruhov

84.6% testovaných subjektov spozorovalo, že ich pokožka okolo očí vyzerá odpočinutá a žiarivejšia.   

 

 

 

SLIM LOGIC

 

Anti-celulitídne kofeínové ošetrenie so zoštíhľujúcim účinkom. 

Trvanie: 50 minút

Cena: 55€

Okamžitý výsledok: zvyšuje mikrocirkuláciu čím detoxikuje a redukuje celulitídu.

V kombinácií s domácou starostlivosťou redukuje obsah tuku a vody v problémových partiách tela čím  viditeľne zoštíhli dané oblasti.    

 

 

DETOXYGENE

Okysličujúce detoxykačné ošetrenie. Odstraňuje  odumreté kožné bunky obsahujúce toxíny, detoxykuje a okysličuje pokožku pomocou účinných látok obsiahnutých v použitých prípravkoch.

Trvanie: 50 minút

Cena: 50€

Okamžitý výsledok: viditeľne hladšia pokožka, odstránené alebo menej viditeľné tmavé škvrny, zvýsená žiarivosť pokožky

Ošetrenie DETOXYGENE pôsobí nie len ako očisťujúce a detoxykačné ošetrenie, ale navyše poskytuje pokožke účinnú ochranu pred školivými účinkami znečisťujúcich látok z prostredia, v ktorom sa pohybujete.    

 

 

 

MIRIFIC

Celotelové relaxačné ošetrenie so 4 vzácnymi olejmi. 

Trvanie: 60 minút

Cena: 30€

Okamžitý výsledok: viditeľne hladšia pokožka, odstránené alebo menej viditeľné tmavé škvrny, zvýsená žiarivosť pokožky

Ošetrenie DETOXYGENE pôsobí nie len ako očisťujúce a detoxykačné ošetrenie, ale navyše poskytuje pokožke účinnú ochranu pred školivými účinkami znečisťujúcich látok z prostredia, v ktorom sa pohybujete.    

 

 

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.