Microblading Plasma fibroblast Líčenie Kozmetika GUINOT Pery Očná linka Nechty il Viso Academy Galéria O nás il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

Permanentný make up očné linky

 

Čo je PMU očných liniek


Kontraindikácie


Priebeh tetovania


Najčastejšie otázky

 

Čo je PMU očných liniek

 

 

PMU resp. permanentný make up alebo jednoducho tetovanie očných liniek je jednoduché zvýraznenie očí a rias spadajúceho medzi tzv. beauty tetovania. Ako iné druhy permanentného mejkapu je primárne určené na denné nosenie a na to, aby nás odbremenilo od každodenného nanášania špirály a pracného kreslenia očnej linky. Ikeď je nazývané permanentné, podobne ako obočie a pery, ani tetovanie očných liniek nie je navždy a časom vybledne a je potrebné ho obnoviť, keďže sa pigment síce ihlou ale vnáša len do prvej vrstvy pokožky a teda nie tak hlboko ako pri klasickom telovom tetovaní. 

 


Zákrok je takmer bezbolestný, keďže pigment aplikujeme len do prvej vrstvy pokožky, v daných miestach sa nenachádza také množstvo nervových zakončení ako napríklad na perách a navyše pred zákrokom aplikujeme ešte krém na lokálne znecitlivenie, aby bolo tetovanie čo najpríjemnejšie. Pri tetovaní môžete pociťovať istý diskomfort, keďže máte počas tetovania zatvorené oči, tetuje sa blízko oka , čo môže spôsobovať zvýšené slzenie, ale nie je to nič, čo by sa nedalo vydržať. 

 

 

Aktuálne je veľmi populárnou verziou tzv. medziriasná očná linka alebo infralinka. Je ideálnou voľbou pre tie z Vás, ktoré máte obavy z veľmi výraznej očnej linky alebo výraznejšiu očnú linku neodovoľuje posadenie Vášho oka či spadnuté očné viečko. 

 

 

Kontraindikácie tetovania očných liniek

Tetovanie nevykonávame:

 v prípade:

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.