Microblading Plasma fibroblast Riasy Líčenie Kozmetika Pery Očná linka Oxyterapia Nechty il Viso Academy Galéria O nás Masáž a Fyzioterapia il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

Natural Lashes

 

Čo sú to Natural Lashes


Starostlivosť o umelé riasy

 

Čo sú Natural Lashes

Naše Natural Lashes sú prirodzene vyzerajúce riasy (mihalnice), pretože si dávame maximálne záležať na tom, aby oko zvýraznili, no nepôsobili rušivo a hlavne nezničili Vaše vlastné riasy. Výsledkom je prirodzené predĺženie a zväčšenie objemu oproti pôvodným riasám. 

 

 

Ikeď sa vo väčšine prípadov stretnete s označením mihalnice namiesto riasy, je toto označenie nesprávne. Anatomicky je totiž mihalnica pohyblivý ochranný kožný útvar na vonkajšom oku, čiže očné viečko. To, čo sa zvykne označovať ako mihalnice alebo mihalničky, sa správne nazýva riasa alebo riasnica. Riasy alebo riasnice sú teda kožné deriváty podobné vlasu alebo chĺpku, ktoré vyrastajú z dolnej a hornej mihalnice.

 


 

 Ako bolo spoemnuté v úvode, naše Natural Lashes sú prirodzene vyzerajúce umelé riasy. 

 

salon beauty

 

Riasy nerozdeľujeme do kategórií 1D až XD ako sa to zvyčajne zvykne robiť. Je to hlavne kvôli tomu, že naše riasy nerobíme šablónovito ako na páse ale vždy ich prispôsobujeme požiadavkám klientky a hlavne stavu oka, resp. rias, s ktorými klientka príde. Keďže pracujeme na profesionálnej úrovni a je nám jasné, že nie sme všetky odborníčky na všetko, sanžíme sa vždy poradiť aké riasy je vhodné aplikovať aby nedošlo k namáhaniu alebo poškodeniu pôvodných rias. Ak sú riasy poškodené nevhodnými prípravkami či starostlivosťou, oslabené nesprávnou aplikáciou umelých rias alebo sú riedke, v žiadnom prípade neaplikujeme objemovo husté riasy. Nadmerné zaťaženie oslabených rias spôsobí ich ešte častejšie vypadávanie.

 


 

Zvyčajne lepíme 1-3 umelé riasy na jednu pôvodnú riasu. Používame D vytočenie s hrúbkou 0,1-0,15mm českej značky Glamour Lashes.  Prirodzená riasa štandardne odpadne raz za 14-21 dní a preto pre zachovanie efektu odporúčame riasy dopĺňať raz za 3-5 týždňov v závislosti od hustoty pôvodných rias a intervalu ich obnovy. Umelé riasy neodpadávaju samé od seba ale uvoľňujú sa v momente, keď odpadne pôvodná riasa, na ktorej sú prilepené.  Aj to je jeden z dôvodov, prečo v žiadnom prípade nie je vhodné si umelé riasy odstraňovať doma (viac v ošetrovaní). Ak teda nemáte v pláne si zničiť Vaše pôvodné riasy.

 

Starostlivosť o umelé riasy

Aplikácia umelých rias Natural Lashes v žiadnom prípade neznamená, že o riasy sa už nie je potrebné starať. Práve naopak, správna starostlivosť zabezpečí ich trvácnosť a dobrú kondíciu aj po dlhodobej aplikácií umelých rias. 

 

trsy mihalnic

 

Ako bolo spomenuté v úvode, je veľmi podstatné aby ste nepodľahli mýtu, že o umelé riasy sa nie je potrebné starať. Práve naopak, tajomstvo krásne prirodzene vyzerajúcich rias, je starostlivosť o nich. Navyše nesprávnou staroslitvosťou resp. nestarostlivosťou nielen že nedocielite požadovaný efekt, ale môžete vážne poškodiť Vaše vlastné riasy. Preto je potrebné dodržiavať pár základných pravidiel a Vaše riasy budú po celú dobu vyzerať prirodzene a zdravo.

 


 

 


 

 


 

Aby Vaše riasy vyzerali skvele, nezabudnite si ich každé 3-4 týždne doplniť.

 

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.