Microblading Plasma fibroblast Líčenie Kozmetika Pery Očná linka Nechty il Viso Academy Galéria O nás il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

Čo je to Microblading a prečo by ste sa mali naučiť túto techniku tetovania obočia?

Microblading je manuálna forma tetovania obočia pomocou tzv. mikročepieľok. Aktuálne je to celosvetový hit a najpopulárnejšia forma tetovania obočia.  

 

 

Dokonalo prirodzene vyzerajúce obočie bez každodenného neprirodzeného dokresľovania láka ženy po celom svete.  Táto technika je časovo a hlavne finančne nenáročná, keďže využíva len jednorázové čepieľky namiesto drahých tetovacích ihiel a nevyžaduje kúpu prístroja za niekoľko sto až niekoľko tisíc eur. 

 

V čom je technika Microbladingu odlišná od klasického permanentného make upu? 

 

 

Ako bolo spomenuté vyššie, prvým a základným rozdielom je to, že sa jedná o manuálnu techniku. Na vykonávanie Microbladingu potrebujete len jednoduché pero, jednorázovú čepieľku a Vašu šikovnú ruku. Druhým veľkým rozdielom je samotný výsledok tetovania. Technika Microblading vykresľuje do vopred vymeraného priestoru obočia tzv. chĺpky, čím imituje rast skutočného obočia. Ikeď aj kvalitným prístrojom a dobrými ihlami je možné robiť takúto imitáciu, prístrojové techniky sa väčšinou používajú na podfarbenie resp. vyplnenie oblasti pod obočím. Výsledkom takéhoto tetovania je efekt nalíčeného obočia. 

 

 

Aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, medzi veľké výhody patrí aj to, že Microblading nie je navždy. Je to plne reverzibilný proces a teda sa obočie po nejakom čase vráti do pôvodného stavu, takže nie je dôvod sa obávať, že daný tvar po pár rokoch výjde z módy a na tvári zostane to, čo tam už raz bolo vytetované. Na druhej strane sa s Microbladingom dá krásne pracovať a po nejakom čase je možné ho do istej miery upraviť podľa požiadaviek klientky. Vaše spokojné klientky sa teda k Vám budu vždy rady vracať a Vy ich môžete znovu a znovu potešiť novým obočím. 

 

 

 

V Microbladingu sa navyše nekladú žiadne medze a pri tvorení jednotlivých obočí sa môžete naplno realizovať a využívať vlastnú kreativitu a fantáziu. Nejedná sa o žiadnú monotónnu šablovitú prácu. Naopak, je len na Vás ako vytvarujete obočie a ako vykreslíte danej klientke chĺpky v obočí. 

 

 

Prečo si vybrať práve nás?

Našou najväčšou výhodou je to, že všetky vedomosti, ktoré sa na našich kurzoch učíte sú overené praxou (máme viac ako 1000 spokojných klientov a na stránke viac ako 200 unikátnych recenzií).


Na kurzoch kladieme dôraz na praktickú výučbu, preto ponúkame kurzy až v 4-dňovej verzii, kde sa budete učiť Microblading až dokopy pri 5 modelkách, takže získate dostatočný obraz o tom, ako sa správne zákrok vykonáva, z kurzu si odnesiete mnoho praktických rád. Bude tak pre Vás jednoduchšie začať pracovať a zlepšovať sa. 


Na kurze Vám bude technika Microblading nielen predstavená ale budete sa ju aj učiť na živých modeloch. 


Súčasťou kurzu je aj teoretický textbook, ktorý Vás bude viesť aj niekoľko týždňov po kurze, kedy si ešte nebudete možno všetkým istí. 


Poskytneme Vám mentoring v dĺžke až 6 mesiacov, kedy sa na nás môžete obrátiť prakticky s čímkoľvek. 


V prípade vzájomného záujmu a dohody, sa môžete zaradiť medzi artistov il Viso.


Ako bonus je súčasťou kurzu aj blok zlozžený z dvoch častí o tom, ako si otvoriť vlastný salón, ako sa popasovať s administratívnymi a birokratickými prekážkami a efektívne si naštartovať vlastný salón pomocou reklamy a sociálnych sietí. 

 

 

Čo všetko zahŕňa kurz Microbladingu?

4 dni intenzívneho vzdelávania


Teoretické základy tetovania a techniky Microblading


Prax na umelej koži


Prax na živých modeloch


Základný set, s ktorým môžete ihneď začať pracovať 


Reklamné materiály


6 mesačná online podpora


Bonus - Marketingový blok "ako si rozbehnuť vlastný salón"

 

Čo sa na kurze naučím?

Teóriu tetovania a Microbladingu


Správne podmienky na vykonávnie tetovania - Hygienický protokol


Ako pracovať a komunikovať s klientom od začiatku až do "konca" - Klientský protokol


Ako správne vymerať a nakresliť obočie na tvár klientky


Techniku ukladania chĺpkov pri tvorení obočia 


BONUS - Ako si rýchlo a efektívne otvoriť vlastný salón


BONUS II - Ako sa o mne dozvedia klienti

 

Cena 4-dňového kurzu - 1.890 €

 

 

Mám záujem

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.