Microblading Plasma fibroblast Líčenie Kozmetika Pery Očná linka Nechty il Viso Academy Galéria O nás il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

Čo je to Plasma Fibroblast a prečo by ste sa mali naučiť práve túto inovatívnu techniku?

V jednoduchosti povedané, je Plasma Fibroblast jednou zo svetových neinvazívnych noviniek, ktorá umožní Vašim klientom vyzerať mladšie a urobí ich šťastnejšími. Je jednoduchá, nenáročná na čas a pômože Vášmu biznisu rásť čím Vám prinesie viac voľného času pre Vás. 


Úžasné výsledky techniky Plasma Fibroblast majú na svedomí množstvo šťastných a spokojných klientov po celom svete a úspešných Plasma Fibroblast špecialistov.  Rozmýšľali ste niekedy nad tým ako sa dá zarobiť aj niekoľko sto eur za 1-2 hodiny práce? S technikou Plasma Fibroblast je to možné. 

 

 

Ako funguje Plasma Fibroblast? 

 

 

Princíp tejto unikátnej techniky je až prekvapivo jednoduchý. Je založený na procese regeneračnej obnovy nášho tela a jeho vyvolaní elektrostatickým impulzom. 


1. Elektrostatická energia, ktorú generuje tzv. Plasma pero, sa prenesie na povrch tela pri priblížení na istú vzdialenosť k vodivej pokožke.

 

 

2. Výboj, ktorý sprevádza tento prenos energie, ionizuje v danej oblasti vzduch čím vytvorí plazmu. Táto reakcia pôsobí ako stres a spustí kaskádu reakcií ako odpoveď organizmu.


3. Odpoveďou organizmu je okamžité stiahnutie kožných buniek a aktivácia buniek Fibroblastov, ktoré majú hlavú rolu pri tvorbe Dermis-u a hojení rán.

 

 

4. Tie v niekoľkých týždňoch syntetizujú Kolagén III a následne Kolagén I, ktorý je hlavnou zložkou pokožky a zabezpečuje jej pevnosť a elasticitu. 

 

 

Prečo si vybrať práve nás?

Na našich kurzoch dostanete maximum teoretických a praktických vedomostí, ktoré sme nadobudli štúdiom a prácou vo viacerých štátoch Európy. 


Našou najväčšou výhodou je to, že všetky vedomosti, ktoré sa na našich kurzoch učíte sú overené praxou.


Na kurze Vám bude technika Plasma Fibroblast predstavená a navyše sa ju aj budete učiť na živých modeloch. 


Súčasťou kurzu je aj teoreticky textbook, ktorý Vás bude viesť aj niekoľko týždňov po kurze, kedy si ešte nebudete možno všetkým istí. 


Poskytneme Vám mentoring v dĺžke až 6 mesiacov, kedy sa na nás môžete obrátiť prakticky s čímkoľvek. 

Zaradíme Vás medzi našich Plasma Fibroblast špecialistov na našom webe www.ilviso.sk. 


Ako bonus je súčasťou kurzu aj blok o tom, ako si otvoriť vlastný salón, ako sa popasovať s administratívnymi a birokratickými prekážkami a efektívne si naštartovať vlastný biznis. 

 

 

Čo všetko zahŕňa kurz Plasma Fibroblast?

2 dni intenzívneho vzdelávania

Teoretické princípy techniky Plasma Fibroblast

Prax na živých modeloch

Prístroj Plasma Pen s príslušenstvom 

Reklamné materiály

6 mesačná online podpora

Bonus - Marketingový blok ako si rozbehnuť vlastný biznis

 

Cena 1.890€

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.