Microblading Plasma fibroblast Riasy Líčenie Kozmetika Pery Očná linka Kyselina Hyalurónová Oxyterapia Nechty il Viso Academy Galéria O nás Masáž a Fyzioterapia il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

Dokonalý relax na profesionálnej úrovni

 

Súčasťou nášho esteticko - relaxačného centra sú aj profesionálne masérske a fyzioterapeutické služby. V príjemnom prostredí Vám radi poskytneme dokonalý oddych alebo Vás zbavím nepríjemných bolestí šije, chrbta či končatín. Naša masérka a fyzioterapeut sú odborníci vo svojom odvetví s adekvátnym vzedalním. 

 

Masáž spojená s relaxom

 

Cieľom masáže nie je len ozdravenie tela ale aj ducha. Dokonalé uvoľnenie a oddych je náplasťou na stres spôsobený dnešným stýlom života, ktorý často všetci vedieme. Ruky našej masérky Vás odvedú od každodenných problémov a umožnia Vám na chvíľku nerobiť nič, len si užívať a regenerovať. 

 

 

Príjemná hudba a aromatické vôňe upokoja Vaše zmysly, šálka teplého kvalitného čaju na záver dodá Vášmu zážitku ideálnu bodku.

 

 

 

Tehotenská masáž

Špeciálnym druhom masáže je tehotenská masáž. Tehotenská masáž je určená pre všetky budúce mamičky od ukončeného tretieho mesiaca tehotenstva s výnimkou ôsmeho mesiaca. Rovnako sa neodporúča masáž absolvovať medzi 31. a 37. týždňom tehotenstva.

 

 

Tehotenská masáž:


Neváhajte a príďte sa zbaviť Vašich bolesti a spríjemniť si čakanie na bábätko.

 

Zdravotná masáž od profesionálneho fyzioterapeuta

O tom, že masáž skutočne pomáha a dokáže odhaliť problémy, o ktorých ste doteraz netušili, no ich prejavy Vám strpčovali život viac ako by ste si priali, Vás radi presvedčíme. Často sú napätie, úzkosť či depresia spojené s problémami pohybového aparátu a svalov. Vďaka správne zvolenej masáži dochádza k uvoľňovaniu napätia a prinavráteniu radosti zo života. Skutočne dobre poradiť a pomôcť môže len ten, kto pozná Vaše ťažkosti a zdravotný stav. Preto u nás zdravotnej masáži predchádza konzultácia s klientom.

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.