Microblading Plasma fibroblast Líčenie Kozmetika Pery Očná linka Nechty il Viso Academy Galéria O nás il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

 

Svadobný deň je bezpochyby jeden z najdôležitejších dní v živote každej ženy. Všetky chceme byť krásne a stredobodom pozornosti počas svadobného obradu, fotenia a zábavy častokrát až do skorých ranných hodín. Neoddeliteľňou súčasťou svadobných príprav nevesty je samozrejme mejkap. Ten by mal byť dokonalý a v rámci možností čo najtrvácnejší.  Aby bol Váš svadobný mejkap presne taký, ako si ho predstavujete a zároveň aby vydržal obrad, jedlo aj zábavu, musí presne sedieť k Vášmu farebnému profilu, tónu Vašej pleti no na druhej strane pohodlný a v neposlednom rade aj odolný. Okrem kvalitných materiálov, ktoré v našom salóne používame, Vám ponúkame profesionalitu vo forme vzdelania a niekoľkoročných skúsenosti. Mejkap vždy tvoríme po konzultácií s klientkou no snažíme sa odporučiť tú najlepšiu voľbu aby bol výsledok podľa Vašich predstáv. Ideálny pomer medzi požiadavkami klienta a profesionalitou mejkap artistky.  V každej verzii našich svadobných balíčkov je zahrnutá skúška líčenia. 

 


 

Basic

Líčenie a skúška pre nevestu  

(v deň svadby v našom salóne) 

 


 

Medium

Basic

+

Líčenie pre svadobnú mamku

Líčenie pre prvú družičku

(v deň svadby v našom salóne) 

 


 

Gold

Líčenie a skúška pre nevestu

2x líčenie pre svadobnú mamku

3x líčenie pre družičku

(v deň svadby v našom salóne) 

 


 

Diamond

Líčenie a skúška pre nevestu 

2x líčenie svadobnej mamky

5x líčenie pre družičku

5x líčenie na rozlúčku so slobodou (u nás v salóne)

+

2x šampanské

profesionálny fotograf (na rozlúčke so slobodou u nás v salóne)

cesta na líčenie v mieste svadby grátis.

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.