Microblading Plasma fibroblast Líčenie Kozmetika GUINOT Pery Očná linka Nechty il Viso Academy Galéria O nás il Viso PLUS Cenník rezervácia kontakt prihlásenie / registrácia

Ako sme začínali   

 

 

Myšlienka il Viso vznikla v roku 2017, kedy sme sa rozhodli zúročiť niekoľkoročné skúsenosti v oblasti tetovania a spojiť ich s chuťou vytvoriť v Košiciach miesto, kde si každá žena nádje to svoje a príde sa nielen skrášliť či ošetriť svoju pleť, ale aj zrelaxovať a načerpať novú energiu.

 


 

V roku 2017 sme začali svoju cestu ako malý salón s jednou Microblading artistkou v jednoduchom priestore vo dvore Hlavnej ulice na ploche necelých 50 metrov štvorcových. 

 

 

Začínali sme skromne a s pokorou, no s chuťou pracovať na sebe, priniesť aj k nám služby svetovej úrovne a zároveň vytvoriť miesto, kde sa budú spokojní zákazníci pravidelne vracať. 

 

 

il Viso je dnes stabilne fungujúcou spoločnosťou, so širokým záberom služieb v oblasti beauty tetovania, profesionálnej starostlivosti o pleť a rôznych kozmetických či relaxačných službách.

 


 

V úvode roka 2020 sme otvorili našu novú prevádzku na Hlavnej ulici 117 v Košiciach na ploche takmer 150 metrov štvorcových

 

 

V našej ponuke nájdete permanentný mejkap obočia, pier a očných liniek, kompletnú profesionálneu starostlivosť o pleť, príležitostné aj svadobné líčenie s profesionálnym fotografom, predĺženie rias, manikúru a pedikúru, nechtový dizajn, svetovú novinku v podobe neinvazivneho liftingového ošetrenia Plasma Fibroblast, ktoré veľmi šetrným a nenáročným spôsobom odstraňuje ovisnuté viečka, strie a vyhladzuje vrásky, oxygenoterapiu či služby maséra a fyzioterapeuta. To všetko samozrejme pod jednou strechou, takže nemusíte nikam chodiť a objednávať sa na niekoľko rôznych miest. 

 

 

Portfólio naších služieb sa snažíme kontinuálne rozširovať. Aby naše služby mohlo využívať čo najviac ľudí, prišli sme s myšlienkou ako to urobiť a zároveň dať možnosť všetkým participovať na našom úspechu. Táto myšlienka sa volá il Viso PLUS

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.